TALENTY 2013 - ELIMINACJE

Mimo ponurej pogody w Gminnym Ośrodku Kultury w Wieprzu 24 października od rana panowała gorąca atmosfera. Wszystko z powodu gminnych eliminacji do XIII Festiwalu Artystycznego "Talenty 2013". Jury w składzie Agnieszka Jakubowska, Krzysztof Kolasa oraz Maciej Nowak miało przed sobą trudne zadanie wyłonienia najbardziej utalentowanych dzieci spośród kilkudziesięciu młodych artystów.

Na scenie zaprezentowały się dzieci i młodzież z całej gminy. Uczestnicy mogli startować w kategoriach: recytacja, teatr, taniec, muzyka instrumentalna oraz wokal. Jurorzy oceniali również prace w kategoriach plastyka, literatura oraz fotografia i film.

4 listopada odbędzie się specjalny koncert laureatów, podczas którego wręczone zostaną nominacje i nagrody. Najzdolniejsi artyści zaprazentują się na przesłuchaniach konkursowych na etapie powiatowym, które odbędą się w dniach 25-27 listopada w Wadowicach.